Daňa závodil v Karlíně

Jezdec: Petr Daňa

Datum závodu : 7. 10. 2023
Název podniku : Chalupa cup
Karlín u Čejče
Kategorie : Veterán 40
Celkové umístění:  3. místo

 

V ranním tréninku se mi nejelo moc dobře, trať byla zajímavě nachystaná. Tvrdá, uklouzaná a samá hrouda. Kvalifikace už byly krapet lepší, ale i tak nic moc. Přesto se mi podařilo zajet 4. čas.

 

Start do první jízdy se mi docela podařil. V první zatáčce jsem se držel sice až kolem 5. místa, ale během dalších dvou jsem se posunul na druhou pozici hned za Lukáše Pluháčka. Svoje 2. místo jsem až do cíle jízdy udržel.

 

Druhá jízda začala výborně, a to holeshotem. První flek jsem bohužel hned ve třetí zatáčce ztratil, kdy mne předjel Zdeněk Pučálka. Druhé místo se mi podařilo udržet jen do třetího kola, kdy si nakonec Pluháček místo na mé předjetí našel. Do cíle jsem pozici udržel a dojel jsem jako třetí.

 

Text: Petr Daňa

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >