Daňa závodil v Karlíně

Jezdec: Petr Daňa

Datum závodu : 7. 10. 2023
Název podniku : Chalupa cup
Karlín u Čejče
Kategorie : Veterán 40
Celkové umístění:  3. místo

 

V ranním tréninku se mi nejelo moc dobře, trať byla zajímavě nachystaná. Tvrdá, uklouzaná a samá hrouda. Kvalifikace už byly krapet lepší, ale i tak nic moc. Přesto se mi podařilo zajet 4. čas.

 

Start do první jízdy se mi docela podařil. V první zatáčce jsem se držel sice až kolem 5. místa, ale během dalších dvou jsem se posunul na druhou pozici hned za Lukáše Pluháčka. Svoje 2. místo jsem až do cíle jízdy udržel.

 

Druhá jízda začala výborně, a to holeshotem. První flek jsem bohužel hned ve třetí zatáčce ztratil, kdy mne předjel Zdeněk Pučálka. Druhé místo se mi podařilo udržet jen do třetího kola, kdy si nakonec Pluháček místo na mé předjetí našel. Do cíle jsem pozici udržel a dojel jsem jako třetí.

 

Text: Petr Daňa

 

Další REPORTY

Zkušenost má cenu zlata

První letošní seniorský mistrák se konal na dalečínské jedničce, což nebylo úplně košer pro Míru Kučeru. Místní trať mu totiž moc nesedí, takže na něho čekala skutečná výzva. Jak se s tím vypořádal? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Jednou za čas i ten motokros

Zarytý endurák Radek Grulich po delší době vyrazil na motokroseové závody, které se konaly na trati v Zábřehu. Ve velké konkurenci si určitě parádně zazávodil. Co na to říká? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

Pozdě, ale přece!

Radek Grulich začal s přípravami na novou sezónu o něco později, ale i to se samozřejmě cení. Jak sám řekl, stačí už jen shodit pár kilo a může se vrhnout do dalšího závodění. Více hledej v článku.

Přečtěte si více >