Název podniku : Nova motocross cup
Trutnov
Kategorie : 65ccm
Celkové umístění:  5. místo

V sobotu 27. dubna 2024 se jel třetí závod seriálu Nova motocross cupu v Trutnově. Počasí vyšlo na jedničku a trať byla perfektně připravená. Místní terén mám rád, tak jsem se těšil. To bylo vidět i na kvalifikaci, protože se mi podařilo zajet 2. místo.

V první rozjížďce jsem odstartoval na 5. místě, a to jsem držel až do konce. V druhé rozjížďce jsem odstartoval až na 7. místě. Během prvního kola jsem dokázal předjet 3 jezdce. Během 2. kola jsem se dotáhl na Maxima Polu a bojoval s ním o 3. místo. To mi v předposledním kole překazil o kolo pomalejší jezdec, tak jsem do cíle dojel se ztrátou 2 vteřin na 4. místě. Celkově jsem se umístil na 5.místě.

Text: Aleš Brandejs

Další REPORTY

Sám tomu nemohl uvěřit

Erik Provazník vyrazil do Polska, kde se pořádal další závod mistroství světa v Supermotu. Tentokrát byl na motorce jako doma a podařil se mu zajet opravdu neuvěřitelný výsledek, i když pak… Přečti si článek a dozvíš se o tom víc.