Bednář: „Krásný závod na krásném závodišti“

Jezdec: Libor Bednář

Datum závodu : 2. 7. 2023
Název podniku : MMČR Supermoto
Vysoké Mýto
Kategorie : S3 Veteran Cup 50+
Celkové umístění:  2. místo

 

Krásný závod na krásném závodišti. Další závod MMČR supermoto se jel ve Vysokém Mýtě. Nádherně nachystaná trať jako vždy a krásné počasí byly zárukou skvělého zážitku.

 

Sobotní trénink jsem začal až třetí sadou, ale času na potrénování se do večera nabízelo víc než dost. Vše fungovalo a postupně se dařilo vylepšovat čas až na konečné 9. místo z 19 jezdců napříč třemi kategoriemi.

 

Nedělní ráno začalo volným tréninkem, ve kterém se mi povedlo čas posunout na celkové 5. místo. Kvalifikace proběhla podle představ a 7. místo na roštu jsem určitě bral!

 

Do první rozjížďky jsem nastupoval s odhodláním jet co nejvíce vepředu, a to se povedlo. Start se vydařil na jedničku a celý závod bez chyby nakonec přinesl ovoce. Celkové 7. místo z 19 jezdců na roštu a druhé ve své kategorii, paráda!

 

V druhé rozjížďce jsem si o dva fleky pohoršil, nicméně opět obhájil 2. místo v kategorii. Krásný víkend! Děkuji všem svým sponzorům, Erikovi a Region Racing za podporu!!!

 

Text: Libor Bednář

 

Další REPORTY

Smolný závod na sněhu

Tomáš Fogl vytáhl svojí novou mašinu a vyrazil ji vyzkoušet na motoskijöring do Rudníku. Bohužel však časté pády a technické problémy vyřadily tým Fogl – Sabota z hlavního závodu. Jak to celé probíhalo? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Zima se vrátila

A pak zase odešla… Na jeden víkend se počasí umoudřilo a dovolilo uspořádat letošní první závod v motoskijöringu. Jak se v Rudníku dařilo Krušinovi a jeho parťákovi? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >