Jezdec: Petr Holický

Datum závodu : 26. 11. 2022
Název podniku : Crosscountry Vílanec 3 h
Kategorie : Jednotlivci
Celkové umístění:  4. místo

 

    Na zřejmě již poslední závody letošního roku jsme se vydali do Vílance, kde pro nás pořadatelé připravili velice pěknou trať na tříhodinové Crosscountry družstev a jednotlivců.

Po projetí seznamovacího kola se ukázalo, že to bude díky podzimnímu počasí velice náročné a jet jednotlivce nebyla úplně nejlepší volba.

Start proběhl na výbornou a přibližně do poloviny prvního kola jsem si držel druhou pozici. Sotva jsme se ale dostali k první rovince, tak jsem dostal obrovskou dávku bláta. Po prvním kole měla motorka už minimálně o deset kilo navíc. Musel jsem o dost snížit tempo, abych ty 3 hodiny přežil.

Na poslední hodinu už bylo nutné zahodil i batoh s pitím, aby jsem se zbavil přebytečného závaží. Po třech hodinách a deseti minutách trápení jsem závod dokončil na u mě dost neoblíbené čtvrté pozici.

 

Text: Petr Holický

1. místo: Sládek Lukáš
2. místo: Špaček Tomáš
3. místo: Hejl Petr

 

Další REPORTY

Zkušenost má cenu zlata

První letošní seniorský mistrák se konal na dalečínské jedničce, což nebylo úplně košer pro Míru Kučeru. Místní trať mu totiž moc nesedí, takže na něho čekala skutečná výzva. Jak se s tím vypořádal? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Jednou za čas i ten motokros

Zarytý endurák Radek Grulich po delší době vyrazil na motokroseové závody, které se konaly na trati v Zábřehu. Ve velké konkurenci si určitě parádně zazávodil. Co na to říká? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

Pozdě, ale přece!

Radek Grulich začal s přípravami na novou sezónu o něco později, ale i to se samozřejmě cení. Jak sám řekl, stačí už jen shodit pár kilo a může se vrhnout do dalšího závodění. Více hledej v článku.

Přečtěte si více >