Jezdec: Petr Holický

Datum závodu : 26. 11. 2022
Název podniku : Crosscountry Vílanec 3 h
Kategorie : Jednotlivci
Celkové umístění:  4. místo

 

    Na zřejmě již poslední závody letošního roku jsme se vydali do Vílance, kde pro nás pořadatelé připravili velice pěknou trať na tříhodinové Crosscountry družstev a jednotlivců.

Po projetí seznamovacího kola se ukázalo, že to bude díky podzimnímu počasí velice náročné a jet jednotlivce nebyla úplně nejlepší volba.

Start proběhl na výbornou a přibližně do poloviny prvního kola jsem si držel druhou pozici. Sotva jsme se ale dostali k první rovince, tak jsem dostal obrovskou dávku bláta. Po prvním kole měla motorka už minimálně o deset kilo navíc. Musel jsem o dost snížit tempo, abych ty 3 hodiny přežil.

Na poslední hodinu už bylo nutné zahodil i batoh s pitím, aby jsem se zbavil přebytečného závaží. Po třech hodinách a deseti minutách trápení jsem závod dokončil na u mě dost neoblíbené čtvrté pozici.

 

Text: Petr Holický

1. místo: Sládek Lukáš
2. místo: Špaček Tomáš
3. místo: Hejl Petr

 

Další REPORTY

Kvalifikace není všechno

Pavel Kučera závodil i na Slovenském poháru v Šenkvicích. V ranní kvalifikaci se mu sice moc nedařilo, ale vše si vynahradil dobrými starty a možná mu přálo i trochu štěstí. Byla bedna? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

To si nemohl nechat ujít

Míra Kučera vyrazil i na seniorské mistrovství republiky, a to do Opatova. Vzhledem k tomu, jak má zdejší trať rád, opominul i lehké nachlazení a na závody vyrazil. Jak se mu v takovém stavu jezdilo? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >