Lačňák ukončil sezónu v Březolupech

Jezdec: Karel Lačňák

Datum závodu : 29. 10. 2022
Název podniku : Slovácky pohár – Březolupy
Kategorie : Open
Celkové umístění:  15. místo

 

Moje pocity byly docela dobré. Zdejší trať mě docela baví a mám to tady rád. Počasí bylo sice chladné, ale ještě se to dalo.

Trénink se mi líbil. Povrch vypadal pěkně nachystaný, ale zase jsme se na trati moc nezdrželi a zdálo se mi to poměrně krátké.

V první rozjížďce se mi jelo dobře a řekl bych, že se mi i docela dařilo a bavilo mě to. Cílem jsem projížděl bez problémů. Druhá závodní rozjížďka proběhla taktéž bez problémů a jelo se mi opět dobře.

 

Text: Karel Lačňák

1. místo: Marek Sukup
2. místo: Radek Macháč
3. místo: Denis Podešva

Další REPORTY

Zkušenost má cenu zlata

První letošní seniorský mistrák se konal na dalečínské jedničce, což nebylo úplně košer pro Míru Kučeru. Místní trať mu totiž moc nesedí, takže na něho čekala skutečná výzva. Jak se s tím vypořádal? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Jednou za čas i ten motokros

Zarytý endurák Radek Grulich po delší době vyrazil na motokroseové závody, které se konaly na trati v Zábřehu. Ve velké konkurenci si určitě parádně zazávodil. Co na to říká? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

Pozdě, ale přece!

Radek Grulich začal s přípravami na novou sezónu o něco později, ale i to se samozřejmě cení. Jak sám řekl, stačí už jen shodit pár kilo a může se vrhnout do dalšího závodění. Více hledej v článku.

Přečtěte si více >