Z operačního sálu téměř rovnou do závodů

Jezdec: Libor Bednář

Datum závodu : 7. 5. 2023
Název podniku : MMČR Supermoto
Písek
Kategorie : S3 Veteran Cup 50+
Celkové umístění:  2. místo

 

Po loňském zranění jsem byl z letošního prvního závodu MMČR lehce nervózní. Neměl jsem mnoho natrénováno a hlavně jsem vůbec nevěděl, jestli bude držet operované koleno.

 

Sobotní trénink byl po oschnutí tratě v odpolední části v pohodě, koleno drželo a já se postupně přibližoval svému osobáku z minulého roku. Z nedělní nevydařené kvalifikace jsem neměl příliš radost, ani dobrou pozici na startovním roštu pro závod, a to mělo velký vliv na průjezd prvními zatáčkami po startu.

 

Tolik ran ze všech stran jsem už dlouho neschytal, ale v obou rozjížďkách se mi vše povedlo ustát a zdárně jsem dokončil oba závody na druhém místě ve své kategorii. Letošní novinkou je start tří kategorií v jedné rozjížďce (S3 40+, S3 50+, S10 Hobby) a je nás zase plný startovní rošt! To je určitě dobře pro jezdce, ale i pro diváky.

 

Text: Libor Bednář

 

Další REPORTY

Trvalo to čtyři roky

Po čtyřech letech se v Benátkách u Litomyšle konečně uspořádal nějaký závod. Maty Vinkler neváhal a vyrazil si sem zazávodit a nejen pro něho to bylo tak trochu nostalgické. Přečti si článek a dozvíš se víc.

Přečtěte si více >