Provazník zajel osobák v Písku

Jezdec: Erik Provazník

Datum závodu : 7. 5. 2023
Název podniku : MMČR Supermoto
Písek
Kategorie : S1
Celkové umístění:  2. místo

 

Písek se zapsal jako první na seznam drah v MMČR SUPERMOTO. Celkem se nás na startu sešlo 14 jezdců. Bohužel se však všechno neobešlo bez záchranky a zranění. Já jsem jel poprvé na TM FACTORY v Písku a jízdy mi opravdu sedly. Povedlo se mi zde zajet osobní rekord a motorka fungovala výborně. V kvalifikaci jsem si vyjel 2. pozici cca 1s za Milanem Sitnianským.

V závodech mě toto druhé místo pronásledovalo od startu až do cíle. V první jízdě mi na vítězství scházelo 19 sekund a v druhé povedenější jízdě mi zase chybělo 13 sekund. Celkově jsem se tak umístil na 2. místě, ale s časy, které jsme na dráze jezdili, jsem byl spokojený.

 

Děkuji L30 RACING za přípravu motorky, všem sponzorům a rodině za přízeň. Těším se na další závod do Fuglau, kde bych mohl konečně více využít rychlostní potenciál TM. Závod v Písku je na menší, technické dráze a ve srovnání s jinými okruhy je dráha celkově pomalejší.

 

Text: Erik Provazník

 

Další REPORTY

Zkušenost má cenu zlata

První letošní seniorský mistrák se konal na dalečínské jedničce, což nebylo úplně košer pro Míru Kučeru. Místní trať mu totiž moc nesedí, takže na něho čekala skutečná výzva. Jak se s tím vypořádal? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Jednou za čas i ten motokros

Zarytý endurák Radek Grulich po delší době vyrazil na motokroseové závody, které se konaly na trati v Zábřehu. Ve velké konkurenci si určitě parádně zazávodil. Co na to říká? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

Pozdě, ale přece!

Radek Grulich začal s přípravami na novou sezónu o něco později, ale i to se samozřejmě cení. Jak sám řekl, stačí už jen shodit pár kilo a může se vrhnout do dalšího závodění. Více hledej v článku.

Přečtěte si více >