Z Ameriky rovnou na závody

Jezdec: Klára Černá

Datum závodu : 10. 9. 2023
Název podniku : ŠAC
Žár u Vacova
Kategorie : AMA 125 2T
Celkové umístění:  19. místo

 

V neděli jsme se vydali na Šumavský Amatér Cup do Žáru u Vacova. Popravdě trať v Žáru nepatří mezi mé nejoblíbenější, takže jsem ze závodů měla smíšené pocity. Moc natrénováno jsem také neměla, jelikož jsem byla měsíc na dovolené v cizině.

 

Počasí nám ale přálo. Celý den bylo hezky a pořadatelé nestíhali ani kropit. Trénink mě bavil a k mému překvapení jsem se na motorce cítila dobře. Kvalifikace už byla horší, ale pořád se to dalo zvládnout.

 

Co se týče závodů, odjela jsem pouze první rozjížďku, jelikož si přítel zlomil kotník a museli jsme proto hned odjet do nemocnice. Doufám, že příští závody dopadnou lépe a opět si je všichni užijeme na trati a ne v nemocnici.

 

Text: Klára Černá

 

Další REPORTY

Smolný závod na sněhu

Tomáš Fogl vytáhl svojí novou mašinu a vyrazil ji vyzkoušet na motoskijöring do Rudníku. Bohužel však časté pády a technické problémy vyřadily tým Fogl – Sabota z hlavního závodu. Jak to celé probíhalo? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Zima se vrátila

A pak zase odešla… Na jeden víkend se počasí umoudřilo a dovolilo uspořádat letošní první závod v motoskijöringu. Jak se v Rudníku dařilo Krušinovi a jeho parťákovi? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >