Úspěšně obhájeno

Jezdec: Matyaš Vinkler

Datum závodu : 28. 5. 2023
Název podniku : Sprint do vrchu
Polička
Kategorie : Děti
Celkové umístění:  1. místo

 

Sprint do vrchu v Poličce se koná na místní sjezdovce. Člověk tady sice nenatočí motohodiny, ale je potřeba zabrat a poprat se o celé vteřiny.

 

Trénink byl vypsán na cca 30 minut a plánovány byly tři závodní pokusy. Protože přijelo hodně jezdců, nakonec se počet pokusů snížil pouze na dva.

 

První pokus mi vůbec nevyšel a pro drobném upadnutí skoro nahoře jsem se umístil až na 7. místě. Nenechal jsem se však tímto výsledkem rozhodit a soustředil se na pokus číslo dva.

 

Hned od prvních metrů jsem jel na jistotu a v zatáčkách dával plynu tak akorát. Na druhý pokus to vyšlo a o dvě vteřiny před druhým jsem obhájil loňské prvenství v této kategorii.

 

Text: Matyáš Vinkler

 

 

Další REPORTY

Smolný závod na sněhu

Tomáš Fogl vytáhl svojí novou mašinu a vyrazil ji vyzkoušet na motoskijöring do Rudníku. Bohužel však časté pády a technické problémy vyřadily tým Fogl – Sabota z hlavního závodu. Jak to celé probíhalo? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Zima se vrátila

A pak zase odešla… Na jeden víkend se počasí umoudřilo a dovolilo uspořádat letošní první závod v motoskijöringu. Jak se v Rudníku dařilo Krušinovi a jeho parťákovi? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >