Taková je maximální spokojenost

Jezdec: Matěj Stuchlík

Datum závodu : 6. 4. 2024
Název podniku : MX tratě
Smrk u Třebíče
Kategorie : AMA MX2
Celkové umístění:  2. místo

 

V sobotu 6. 4. 2024 se konal první motokrosový závod seriálu Mx Tratě a můj druhý závod letošní sezóny, a to v motokrosovém areálu ve Smrku u Třebíče.

 

Trať byla dobře připravená. Nastoupil jsem v kategorii Amatér, ale od rána se mi moc dobře nejelo. Trénink ani kvalifikaci jsem nezajel nijak moc dobře.

 

V první rozjížďce jsem dobře odstartoval, dařilo se mi a nakonec jsem dojel na 2. místě. To mě dost nakoplo a těšil jsem se na další rozjížďku.

 

Po velmi dobrém stratu jsem získal 1. místo, celou dobu jsem měl super tempo a jelo se mi moc dobře. Dvě kola před koncem jsem však dojel jezdce o kolo zpátky a ti mě nesmyslně blokovali a po drobné kolizi mě předjel jezdec za mnou. Už jsem ho nedokázal dojet a v cíli mi vyšlo na 2. místo.

 

Takový byl i celkový výsledek, se kterým jsem byl moc spokojený. Už se těším na další závody a doufám, že se mi bude dařit. Děkuji za možnost reprezentovat Region racing team.

 

Text: Matěj Stuchlík

 

Další REPORTY

Trvalo to čtyři roky

Po čtyřech letech se v Benátkách u Litomyšle konečně uspořádal nějaký závod. Maty Vinkler neváhal a vyrazil si sem zazávodit a nejen pro něho to bylo tak trochu nostalgické. Přečti si článek a dozvíš se víc.

Přečtěte si více >