Supermoto nebo spíš silniční závody?

Jezdec: Erik Provazník

Datum závodu : 21. 5. 2023
Název podniku : S1GP
Sardegna (ITA)
Kategorie : S1
Celkové umístění:  15. místo

 

V Sardinii jsem poznal jednu z nejhezčích tratí, na které jsem kdy jezdil. V pátek na nás čekal trénink celé dráhy a bylo to úžasné a moc jsem si to užil.

 

V sobotu nám začalo pršet a vše se jelo na vodě, takže i bez terénu. No hrůza… normální silniční závody. Piloti proto nebyli vůbec spokojení. V kvalifikaci jsem obsadil 14 .místo. V první rozhížďce jsem dojel také na 14. místě.

 

V neděli už nepršelo a jelo se konečně na suchu. Terén byl ale celý pod vodou, takže se opět musel vynechat. Pro mě za ztížených podmínek jsem v druhé rozjížďce zajel 14. místo a ve třetí jízdě 15. místo.

 

Celkově to vyšlo na 15. místo. I přes velkou účast jsme body dovezli účast, ale se svým výsledkem spokojený nejsem. Další závod nás čeká 11. 6. 2023 Sank Wendel DE. Děkuji sponzorům, rodině a teamu za podporu.

 

Text: Erik Provazník

 

 

Další REPORTY

Kvalifikace není všechno

Pavel Kučera závodil i na Slovenském poháru v Šenkvicích. V ranní kvalifikaci se mu sice moc nedařilo, ale vše si vynahradil dobrými starty a možná mu přálo i trochu štěstí. Byla bedna? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

To si nemohl nechat ujít

Míra Kučera vyrazil i na seniorské mistrovství republiky, a to do Opatova. Vzhledem k tomu, jak má zdejší trať rád, opominul i lehké nachlazení a na závody vyrazil. Jak se mu v takovém stavu jezdilo? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >