Špaček v depu – zábava zaručena

Jezdec: Viktor Špaček

Datum závodu : 17. 9. 2023
Název podniku : MMČR
Opatov u Svitav
Kategorie : Veterán
Celkové umístění:  17. místo (veterán nad 50 – 6. místo)

 

Po delší době jsem se vydal do Opatova na české mistrovství republiky. Opatovskou trať mám rád, ale věděl jsem, že všechno, jak to znám, bude jinak. Dost jsem toho však za poslední měsíc najezdil a na motorce se cítím dobře.

 

Jel jsem jak to šlo s ohledem na opravdu těžký terén. V tréninku jsem měl 15. čas, což mě překvapilo, protože jsem čekal horší výsledek. Kvalifikoval jsem se na 18. místě.

 

První jízdu jsem ukončil na 18. pozici a ve druhé jízdě mi to dalo na 17. místo – ze všech, takže 5 bodů ze všech vetošů. Ve veteránech nad padesát jsem se umístil celkově na 6. místě. Trošku mě mrzí druhá jízda, kdy jsem jezdil asi třetinu závodu na 3. místě, ale později i s ohledem na možnost pádu jsem dojel opět na 6. místě.

 

Závody byly těžké, ale fakt jsem si je užil. Přispěl k tomu i syn Vítek, který mi dělal mechanika, trenéra a staral se o dobrou náladu. Tímto mu moc děkuji a jeho fandění v pit-lane bylo fakt super. Krásné závody, spousta fandících diváků, super pořadatel – prostě top neděle . Děkuji teamu za podporu a za materiál na závod MMČR. Díky

 

Text: Viktor Špaček

 

Další REPORTY

Trvalo to čtyři roky

Po čtyřech letech se v Benátkách u Litomyšle konečně uspořádal nějaký závod. Maty Vinkler neváhal a vyrazil si sem zazávodit a nejen pro něho to bylo tak trochu nostalgické. Přečti si článek a dozvíš se víc.

Přečtěte si více >