Název podniku : Vozembouch
Skuhrov nad Bělou
Kategorie :
Celkové umístění:  7. místo

Příjemné prostředí, pěkná malá trať s prvky super-endura … to zdobí tyto závody jménem Vozembouch. Účastnil jsem se již druhého ročníku a moc jsem si to užil. Trať je motokrosová a v každé rozjížďce, která se jede na 10 minut, musí jezdec jedenkrát projet tzv. JOKER LINE. Ta se skládá z průjezdu stodolou s výskokem, paletou pneumatik, pískovištěm s kládama a s přeskokem přes traktorovou gumu.

Tento rok se jel jiný systém než minule, a to klasický pavouk. V kvalifikaci jsem vybojoval 8. místo, takže jsem jel proti 16.,24.,32. v pořadí. Takto jsem se dostal až do druhého kola, kde mě potkal pád a už jsem pak nestihl dohnat ztrátu. V pavoukovi smrti jsem se probil až na konečné dělené 4. – 8. místo.

Závody jsem si užil a moc děkuji Šárce Chaloupkové a Jirkovi Hlavovi za podařený 4. ročník. Nakonec jsme se ještě v rámci závodu zúčastnili s bráchou doplňkových rozjížděk TRAKAŘBOUCH, kde jsme společně vybojovali 3. místo. Příští rok se budu těšit zas. Děkuji také svému týmu REGION RACING za podporu.

Text: Pavel Kuneš

Další REPORTY

Sám tomu nemohl uvěřit

Erik Provazník vyrazil do Polska, kde se pořádal další závod mistroství světa v Supermotu. Tentokrát byl na motorce jako doma a podařil se mu zajet opravdu neuvěřitelný výsledek, i když pak… Přečti si článek a dozvíš se o tom víc.