Jezdec: Viktor Špaček

Datum závodu : 25. 5. 2024
Název podniku : Jiromoto cup
Prachovice
Kategorie : Veterán 50+
Celkové umístění:  2. místo

 

Počasí nebylo nic moc, ale Prachovice s Vítkem máme rádi, a to jak trať tak tamní pořadatele. Na závodech je vždy dobrá nálada, a tak jsme se rozhodli, že si uděláme společnou závodní sobotu. Ráno nás dost překvapilo jak blátivá je trať a po zvážení jsme vynechali první trénink.

 

Do kvalifikace jsem odjížděl s vědomím, že důležité je v pořádku a bez pádu dojet. Jel jsem opatrně a v klidu a ke konci mě to dost bavilo a nakonec jsem zajel třetí nejrychlejší čas. Těšil jsem se na závod, protože terén byl přesně takový jaký mám rád. Všude koleje a jízda mě až na pár míst bavila.

 

Do první jízdy se mi povedl start na 1. místě. Chvilku jsem jel první, ale pak jsem se propadl na 2. místo, o které jsem musel trošku bojovat, až do konce jsem však umístění udržel.

 

Druhá jízda – opět start první, ale po chvilce druhý a pak třetí a už na mě dorážel čtvrtý. Trvalo mi tři kola než jsem si našel svoje stopy. Pak se mi jelo skvěle a nakonec z toho v cíli byla opět dvojka.

 

Takže celkem 2. místo!!! Děkuju Vítkovi za hezký závodní den a za podporu a fandění. Jsem rád, když takhle vyrazíme jen spolu. Děkuju teamu za podporu a pořadatelům za top závody!!!

 

Text: Viktor Špaček

 

Další REPORTY