Radost stříkala všude kolem

Jezdec: Karel Lačňák

Datum závodu : 10. 9. 2023
Název podniku : Slovenský pohár
Gbely
Kategorie : Hobby MX1
Celkové umístění:  3. místo

 

Gbely jsou v podstatě moje domácí trať, kterou mám moc rád a vždy se tam moc těším. Od prvního tréninku mě to moc bavilo a i na motorce jsem se cítil dobře. Od rána jsem proto věřil, že by z toho mohl být dobrý výsledek.

 

Kvalifikaci jsem neměl úplně dobrou, ale to mi nevadilo. Věděl jsem, že když dobře odstartuji, tak by to mohlo dopadnout dobře.

 

Do první závodní rozjížďky se mi na moje poměry podařil start. V průběhu jízdy se mi ještě podařilo asi dva jezdce předjet a do cíle jsem dojel na 3. místě.

 

Do druhé rozjížďky jsem měl ještě lepší start. Trať už byla náročnější, a i když mě v průběhu jízdy předjel jeden jezdec, celou dobu jsem si to užíval. Další jezdec na mě sice celý závod tlačil, ale svoji pozici jsem už zvládl udržet až do cíle a bylo z toho opět 3. místo, za což jsem strašně rád.

 

Text: Karel Lačňák

 

Další REPORTY

Smolný závod na sněhu

Tomáš Fogl vytáhl svojí novou mašinu a vyrazil ji vyzkoušet na motoskijöring do Rudníku. Bohužel však časté pády a technické problémy vyřadily tým Fogl – Sabota z hlavního závodu. Jak to celé probíhalo? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Zima se vrátila

A pak zase odešla… Na jeden víkend se počasí umoudřilo a dovolilo uspořádat letošní první závod v motoskijöringu. Jak se v Rudníku dařilo Krušinovi a jeho parťákovi? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >