Provazník a jeho přípravy na MS v supermotu jsou v plném proudu

Zanedlouho čeká na Erika Provazníka první mistrovský závod v italské Busce, a to konkrétně 29. dubna. Rozhodně nepůjde o nic jednoduchého. Počítat se bude každý bod a vybojovat ho nebude snadné. Proto celou zimu tvrdě pracuje na tom, aby ve světě obstál a nezklamal tak sponzory, partnery, ale ani rodinu.

 

V nynější době věnuje přípravě téměř každý den a věří, že se tvrdá dřina v blízké budoucnosti vyplatí. Všude, kde to jen jde (převážně tedy v Itálii), trénuje na motárdu, ale i na motokrosové motorce. Samozřejmě nevynechává ani suchou přípravu mimo závodní stroj.

 

Erik Provazník: „Za obrovskou podporu děkuji L30 Racing, TM racing i Marku Schmidovi za ten správný směr v SUPERMOTU! Veliké díky patří i Michalovi Votroubkovi za cenné rady a skvělou spolupráci v přípravě celého teamu!“

 

Další REPORTY

Kvalifikace není všechno

Pavel Kučera závodil i na Slovenském poháru v Šenkvicích. V ranní kvalifikaci se mu sice moc nedařilo, ale vše si vynahradil dobrými starty a možná mu přálo i trochu štěstí. Byla bedna? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

To si nemohl nechat ujít

Míra Kučera vyrazil i na seniorské mistrovství republiky, a to do Opatova. Vzhledem k tomu, jak má zdejší trať rád, opominul i lehké nachlazení a na závody vyrazil. Jak se mu v takovém stavu jezdilo? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >