Jezdec: Tomáš Fogl

Datum závodu : 12. 8. 2023
Název podniku : Chalupa cup
Vranov u Brna
Kategorie : Hobby MX1
Celkové umístění:  11. místo

 

Do Vranova jsem se po letní pauze těšil, ale na první dojem mě nemile překvapily změny, které na trati proběhly. Trénink a kvalda tedy byly o hledání stop, ale moc mi to nešlo.

 

Start v první jízdě mi vyšel docela dobře, ale nedokázal jsem udržet tempo se špičkou. Navíc se ještě necítím úplně v takové pohodě po mých velkých červnových pádech. V cíli to dalo na 9. místo.

 

Do druhé jízdy jsme startovali už hodně pozdě, slunce bylo nízko a prášilo se, že jsem na rozbitou trať moc neviděl. Vůbec jsem nechytl tempo a celou jízdu se prakticky trápil a dojel na 13. pozici. Celkově to vyšlo na 11. flek.

 

Text: Tomáš Fogl

 

Další REPORTY

Smolný závod na sněhu

Tomáš Fogl vytáhl svojí novou mašinu a vyrazil ji vyzkoušet na motoskijöring do Rudníku. Bohužel však časté pády a technické problémy vyřadily tým Fogl – Sabota z hlavního závodu. Jak to celé probíhalo? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Zima se vrátila

A pak zase odešla… Na jeden víkend se počasí umoudřilo a dovolilo uspořádat letošní první závod v motoskijöringu. Jak se v Rudníku dařilo Krušinovi a jeho parťákovi? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >