Den plný holeshotů a prvních míst

Jezdec: Pavel Kučera

Datum závodu : 12. 8. 2023
Název podniku : Chalupa cup
Vranov u Brna
Kategorie : Hobby MX1
Celkové umístění:  1. místo

 

Po velké závodní pauze jsem se ve Vranově cítil perfektně už od rána, kdy mě jízda na motorce hodně bavila a šlo to znát vllastně i celý den. V kvalifikaci jsem si dojel pro první místo v kategorii HOBBY MX1 a celkově i s MX2 pro třetí místo.

 

Při prvním startu jsem bral HOLESHOT a mohl jsem tak nasadit rychlé tempo, jelikož mi nikdo nepřekážel. Do cíle se mi tak podařilo dojet bez sebemenších problémů na prvním místě.

 

Druhou rozjížďku jsem začínal zase HOLESHOTem, a potom jsem opět nasadil vysoké tempo a hnal se v před. Do cíle jsem dojel znovu jako první, a to dokonce s obrovským náskokem na jezdce za mnou.

 

Co k závodům dodat? Asi nic… bral jsem 2x HOLESHOT 2x první místo, za mě to nemohlo být lepší!

 

Text: Pavel Kučera

 

Další REPORTY

Smolný závod na sněhu

Tomáš Fogl vytáhl svojí novou mašinu a vyrazil ji vyzkoušet na motoskijöring do Rudníku. Bohužel však časté pády a technické problémy vyřadily tým Fogl – Sabota z hlavního závodu. Jak to celé probíhalo? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Zima se vrátila

A pak zase odešla… Na jeden víkend se počasí umoudřilo a dovolilo uspořádat letošní první závod v motoskijöringu. Jak se v Rudníku dařilo Krušinovi a jeho parťákovi? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >