Přibyl závodil v Chotěboři

Jezdec: Radek Přibyl

Datum závodu : 30. 4. 2023
Název podniku : Jiromoto cup
Chotěboř
Kategorie : MX2
Celkové umístění:  21. místo

 

Na trati v Chotěboři jsem startoval poprvé, a tak jsem se v tréninku, který se v části tratě odjel na blátě, seznamoval s tratí. Do kvalifikace již byl terén trochu vyschlý a už jsem věděl do čeho jedu.

 

Do první rozjížďky se mi start celkem povedl, ale v průběhu jízdy mi začaly tvrdnout ruce. Musel jsem proto trochu zvolnit, čímž jsem ztratil pár pozic.

 

Do druhé rozjížďky start neproběhl úplně ideálně, a tak jsem vyjížděl ze zadních pozic. Během jízdy jsem se posunul dopředu a do konce posledního kola jsem držel tempo s jezdci přede mnou. Bohužel mi však žádný z mých pokusů o předjetí nevyšel.

 

Text: Radek Přibyl

 

Další REPORTY

Smolný závod na sněhu

Tomáš Fogl vytáhl svojí novou mašinu a vyrazil ji vyzkoušet na motoskijöring do Rudníku. Bohužel však časté pády a technické problémy vyřadily tým Fogl – Sabota z hlavního závodu. Jak to celé probíhalo? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Zima se vrátila

A pak zase odešla… Na jeden víkend se počasí umoudřilo a dovolilo uspořádat letošní první závod v motoskijöringu. Jak se v Rudníku dařilo Krušinovi a jeho parťákovi? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >