Přibyl závodil v Chotěboři

Jezdec: Radek Přibyl

Datum závodu : 30. 4. 2023
Název podniku : Jiromoto cup
Chotěboř
Kategorie : MX2
Celkové umístění:  21. místo

 

Na trati v Chotěboři jsem startoval poprvé, a tak jsem se v tréninku, který se v části tratě odjel na blátě, seznamoval s tratí. Do kvalifikace již byl terén trochu vyschlý a už jsem věděl do čeho jedu.

 

Do první rozjížďky se mi start celkem povedl, ale v průběhu jízdy mi začaly tvrdnout ruce. Musel jsem proto trochu zvolnit, čímž jsem ztratil pár pozic.

 

Do druhé rozjížďky start neproběhl úplně ideálně, a tak jsem vyjížděl ze zadních pozic. Během jízdy jsem se posunul dopředu a do konce posledního kola jsem držel tempo s jezdci přede mnou. Bohužel mi však žádný z mých pokusů o předjetí nevyšel.

 

Text: Radek Přibyl

 

Další REPORTY

Zkušenost má cenu zlata

První letošní seniorský mistrák se konal na dalečínské jedničce, což nebylo úplně košer pro Míru Kučeru. Místní trať mu totiž moc nesedí, takže na něho čekala skutečná výzva. Jak se s tím vypořádal? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Jednou za čas i ten motokros

Zarytý endurák Radek Grulich po delší době vyrazil na motokroseové závody, které se konaly na trati v Zábřehu. Ve velké konkurenci si určitě parádně zazávodil. Co na to říká? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

Pozdě, ale přece!

Radek Grulich začal s přípravami na novou sezónu o něco později, ale i to se samozřejmě cení. Jak sám řekl, stačí už jen shodit pár kilo a může se vrhnout do dalšího závodění. Více hledej v článku.

Přečtěte si více >