Před prázdninami si Pišl zamakal

Jezdec: Lukáš Pišl

Datum závodu : 3. 6. 2023
Název podniku : Nova motocross cup
Trutnov
Kategorie : Hobby 33 – 44 let
Celkové umístění:  5. místo

 

Trať v Trutnově opět nezklamala. Jelo se mi celkem dobře už při tréninku. Při kvalifikaci jsem dojel na 7. místě, překvapila mě rychlost jízdy ostatních pilotů.

 

Věděl jsem, že do první rozjížďky budu muset nastoupit s větším nasazením a odhodláním zabrat rozhodně víc. A to se mi podařilo, dojel jsem na 4. pozici.

 

Po nevydařeném startu druhé rozjížďky jsem vyrážel ze středních pozic a postupně se prokousával dopředu. Do cíle jsem dojel pátý.

 

V posledním závodě Nova motocross cupu před prázdninovou pauzou jsem se tedy umístil na 5. místě. Děkuji za podporu Region Racing Teamu a své rodině.

 

Text: Lukáš Pišl

 

Další REPORTY

Zkušenost má cenu zlata

První letošní seniorský mistrák se konal na dalečínské jedničce, což nebylo úplně košer pro Míru Kučeru. Místní trať mu totiž moc nesedí, takže na něho čekala skutečná výzva. Jak se s tím vypořádal? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Jednou za čas i ten motokros

Zarytý endurák Radek Grulich po delší době vyrazil na motokroseové závody, které se konaly na trati v Zábřehu. Ve velké konkurenci si určitě parádně zazávodil. Co na to říká? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

Pozdě, ale přece!

Radek Grulich začal s přípravami na novou sezónu o něco později, ale i to se samozřejmě cení. Jak sám řekl, stačí už jen shodit pár kilo a může se vrhnout do dalšího závodění. Více hledej v článku.

Přečtěte si více >