Neuvěřitelný scénář na MMČR v Chebu

Jezdec: Erik Provazník

Datum závodu : 20. 8. 2023
Název podniku : MMČR Supermoto
Cheb
Kategorie : S1
Celkové umístění:  2. místo

 

Kvalifikoval jsem se na 4. místě. Trať byla špičkově připravená a na závody jsem se moc těšil. V úvodní jízdě jsem v prvním kole bojoval s Pedrem (Mayerbüchler Peter) o 3. pozici. Pedro v boji neustoupil a tím si zajistil 3. místo až do cíle. Na mě zbyla 4. bramborová pozice.

 

Druhá rozjížďka přinesla neuvěřitelný scénář. V prvním kole spadl Pedro, v druhém kole spadl Andy (Andreas Buschberger) a v osmém kole spadl Evžen (Evžen Fíla). Evženův pád byl tak vážný, že pořadatel zastavil závod a čekalo se na sanitku. Start se opakoval, ale všichni tři tři zmínění jezdci se nezúčastnili.

 

Třetí jízda mi sedla. Milana (Milan Sitnianský) jsem se pár kol držel a zajel jsem si svůj rekord 1:30,3 s. Celkově jsem se umístil na pódiu, a to konkrétně na neuvěřitelném 2. místě. Organizace fungovala výborně a za pomoc v chebském závodě děkuji hlavně rodině.

 

Text: Erik Provazník

 

Další REPORTY

Smolný závod na sněhu

Tomáš Fogl vytáhl svojí novou mašinu a vyrazil ji vyzkoušet na motoskijöring do Rudníku. Bohužel však časté pády a technické problémy vyřadily tým Fogl – Sabota z hlavního závodu. Jak to celé probíhalo? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Zima se vrátila

A pak zase odešla… Na jeden víkend se počasí umoudřilo a dovolilo uspořádat letošní první závod v motoskijöringu. Jak se v Rudníku dařilo Krušinovi a jeho parťákovi? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >