Nekoranec závodil v Zábřehu

Jezdec: Jakub Nekoranec

Datum závodu : 2. 9. 2023
Název podniku : Moravské drapák
Zábřeh
Kategorie : Hobby MX2
Celkové umístění:  2. místo

 

Poprvé jsme vyrazili na závody pořádané Moravský drapákem, a dokonce se i dařilo. Už od rána mi trať sedla a jelo se mi dobře. V kvalifikaci jsem měl sice až 5. nejlepší čas, ale všichni jsme tam byli v 1 sekundě.

 

Do první jízdy nám trať hodně nakropili, tak jsem se bál, co čekat. I přes špatný start kolem 10. místa jsem se ale plynulou jízdou dostal až na 2. místo a na něm dojel do cíle.

 

Do druhé jízdy jsem měl podobný start, ale opět jsem se brzo dostal na 2. místo, na kterém jsem se držel až do posledního kola, kdy mě kvůli chybě jeden jezdec předjel. Celkově mi to i tak dalo na 2. místo.

 

Text: Jakub Nekoranec

 

Další REPORTY

Smolný závod na sněhu

Tomáš Fogl vytáhl svojí novou mašinu a vyrazil ji vyzkoušet na motoskijöring do Rudníku. Bohužel však časté pády a technické problémy vyřadily tým Fogl – Sabota z hlavního závodu. Jak to celé probíhalo? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Zima se vrátila

A pak zase odešla… Na jeden víkend se počasí umoudřilo a dovolilo uspořádat letošní první závod v motoskijöringu. Jak se v Rudníku dařilo Krušinovi a jeho parťákovi? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >