Motárdista krosil v Trutnově

Jezdec: Erik Provazník

Datum závodu : 27. 5. 2023
Název podniku : Batti MX cup
Trutnov
Kategorie : Licence
Celkové umístění:  2. místo

 

V depu se sjelo 212 motocyklů. Každý karavan vyšel tak na 1 mega a já si po těch sedmi letech říkám, kde to jsem. Úroveň sportu v MX nám stoupla a jsem za to rád. Jedna třetina lidí v depu měla Ohlince nebo factory tlumiče… říkám si kur.a to bych měl jet HOBBANY, ať se jim tam nepletu nééé. ještě na sériové TM Racing…

 

Nakonec jsem se z toho neposral (málem). Najednou neseš helmu na přejímku v BATTI cupu – říkám, tady funguje fakt všechno jinak… Ale povedlo se. I jako motárdista jsem držel ten pocit, že ještě patřím mezi MX licence. A patřím!!!

 

První rozjížďku jsem v licencích vyhrál stylem start – cíl. Spěchat jsem ale teda musel a jak říká M. Votroubek – vystoupil jsem z komfortní zóny a jedničku dovezl. (Lidi v depu: „To musíš jet na TM RACING???“ po R1 P1: „Kolik to stojí?? Kde se to dá koupit?“ 😀

 

Po startu do druhé rozjížďky jsem obsadil 2. místo a v cílem jsem projížděl až třetí za Těšínským a Majerem (klaním se kluci!!!!!).

 

Celkově mi to dalo na 2. místo. Byl jsem spokojený a vysportovaný. No prostě race jako blázen 😀 Vyrovnanost pilotů byla přesně taková. Vyhraješ… ok… ale určitě nééé dvakrát… Děkuji moc rodině, teamu i sponzorům a doufám, že jsem nebyl na MX naposledy!!

 

Text: Erik Provazník

 

Další REPORTY

Smolný závod na sněhu

Tomáš Fogl vytáhl svojí novou mašinu a vyrazil ji vyzkoušet na motoskijöring do Rudníku. Bohužel však časté pády a technické problémy vyřadily tým Fogl – Sabota z hlavního závodu. Jak to celé probíhalo? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Zima se vrátila

A pak zase odešla… Na jeden víkend se počasí umoudřilo a dovolilo uspořádat letošní první závod v motoskijöringu. Jak se v Rudníku dařilo Krušinovi a jeho parťákovi? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >