Název podniku : Volný závod
Benátky u Litomyšle
Kategorie : Open
Celkové umístění:  2. místo

Volného závodu v Benátkách se nezúčastnilo úplně moc jezdců, v OPEN nás bylo jen šest. Starty na nové motorce se mi opět vůbec nedařily, do první jízdy v zatáčce až 4. místo. Rychle jsem se však propracoval na 2. místo, a to jsem si pohlídal až do cíle.

Do druhé jízdy byl start o poznání lepší, na skoku za zatáčkou jsem byl na 1. místě. To mi však vydrželo jen pár metrů, v následující zatáčce jsem se po vlastní chybě propadl na 3. místo za Jana Vítka a Denise Dvořáka. Po pár zatáčkách jsem si od Vítka vzal zpět 2. místo, na kterém jsem dojel nakonec až do cíle. Za mnou se odehrál souboj o 3. místo, který nakonec vyhrál Jan Dejl. Se závody po deštích spokojenost, jen ta účast mohla být větší.

Text: Patrik Šponar

Další REPORTY

Sám tomu nemohl uvěřit

Erik Provazník vyrazil do Polska, kde se pořádal další závod mistroství světa v Supermotu. Tentokrát byl na motorce jako doma a podařil se mu zajet opravdu neuvěřitelný výsledek, i když pak… Přečti si článek a dozvíš se o tom víc.