LEVEL 4 úspěšně za námi

SOUSTŘEDĚNÍ LEVEL 4 – BENÁTKY U LITOMYŠLE

 

 

Naše letošní již čtvrté soustředění začalo v pátek, a to nájezdem do depa, které bylo posekané a částečně se drželo i ve stínu. Sprcha a wc pro nás místní také připravili. Trenéři si po příjezdu ani nestihli moc vydechnout a začalo se!

 

Jako první přišla na řadu administrativní přejímka, potom track walk a dovoz dílů pro svěřence. No, bylo toho dost. Hned na to navazovala večeře. Také jsme odpovídali našim svěřencům na jejich dotazy a řešili jejich problémy.

 

Hned, jakmile se začalo stmívat a slunce přestalo tolik hřát, šlo se kropit. Trysky a hadice skrápěly trať, vše jelo!! A takhle to probíhalo až do půl druhé v noci. V 6 hodin ráno realizační team opět nastoupil na dráhu a pokračoval v dalším kropení.

 

Tréninkový den jsme zahájili ranní rozcvičkou a protažením. Každý svěřenec měl poté v prvních jízdách 2 x 15 minut, kdy se piloti svezli na parádním idoši a místy se drželo trochu bláta. 🤩🤩 Dále jsme se rozdělili do třech skupin: Pepa, Erik, Michal (každý se staral o cca 11 pilotů). Šlo se na úseky! Yes, to bylo super a bavilo to jak trenéry, tak svěřence. Po takové dřině následoval oběd. Vše bylo zajištěno od realizačního teamu REGION RACING.

 

Po vydatném jídle jsme se vrhli opět na úseky. Skupiny se otočily a každý jezdec se dostal do jiného úseku trati a pod svá křídla si ho vzal i jiný trenér. To už se ale začínalo prášit … to na pražícím slunci opravdu neukropíš.

 

Další na programu byl start a následné rychlé kolo po 2 – 4 pilotech. Každý si to zopakoval cca 10krát. Prostě jak kdo stihl. Pak již byli všichni K.O. a do poslední disciplíny zvané Open pitline si trouflo už jen asi 5 jezdců z celkových 33 svěřenců. Takže jsme úspěšně unavili úplně všechny piloty.

 

Děkujeme všem pilotům za důvěru a jejich zájem. Další projekt plánujeme v Říkově, a to 25 – 27. srpna. Těšíme se na Vás!

 

S pozdravem, realizační team REGION RACING.

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >