LEVEL 4 úspěšně za námi

SOUSTŘEDĚNÍ LEVEL 4 – BENÁTKY U LITOMYŠLE

 

 

Naše letošní již čtvrté soustředění začalo v pátek, a to nájezdem do depa, které bylo posekané a částečně se drželo i ve stínu. Sprcha a wc pro nás místní také připravili. Trenéři si po příjezdu ani nestihli moc vydechnout a začalo se!

 

Jako první přišla na řadu administrativní přejímka, potom track walk a dovoz dílů pro svěřence. No, bylo toho dost. Hned na to navazovala večeře. Také jsme odpovídali našim svěřencům na jejich dotazy a řešili jejich problémy.

 

Hned, jakmile se začalo stmívat a slunce přestalo tolik hřát, šlo se kropit. Trysky a hadice skrápěly trať, vše jelo!! A takhle to probíhalo až do půl druhé v noci. V 6 hodin ráno realizační team opět nastoupil na dráhu a pokračoval v dalším kropení.

 

Tréninkový den jsme zahájili ranní rozcvičkou a protažením. Každý svěřenec měl poté v prvních jízdách 2 x 15 minut, kdy se piloti svezli na parádním idoši a místy se drželo trochu bláta. 🤩🤩 Dále jsme se rozdělili do třech skupin: Pepa, Erik, Michal (každý se staral o cca 11 pilotů). Šlo se na úseky! Yes, to bylo super a bavilo to jak trenéry, tak svěřence. Po takové dřině následoval oběd. Vše bylo zajištěno od realizačního teamu REGION RACING.

 

Po vydatném jídle jsme se vrhli opět na úseky. Skupiny se otočily a každý jezdec se dostal do jiného úseku trati a pod svá křídla si ho vzal i jiný trenér. To už se ale začínalo prášit … to na pražícím slunci opravdu neukropíš.

 

Další na programu byl start a následné rychlé kolo po 2 – 4 pilotech. Každý si to zopakoval cca 10krát. Prostě jak kdo stihl. Pak již byli všichni K.O. a do poslední disciplíny zvané Open pitline si trouflo už jen asi 5 jezdců z celkových 33 svěřenců. Takže jsme úspěšně unavili úplně všechny piloty.

 

Děkujeme všem pilotům za důvěru a jejich zájem. Další projekt plánujeme v Říkově, a to 25 – 27. srpna. Těšíme se na Vás!

 

S pozdravem, realizační team REGION RACING.

 

Další REPORTY

Zkušenost má cenu zlata

První letošní seniorský mistrák se konal na dalečínské jedničce, což nebylo úplně košer pro Míru Kučeru. Místní trať mu totiž moc nesedí, takže na něho čekala skutečná výzva. Jak se s tím vypořádal? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Jednou za čas i ten motokros

Zarytý endurák Radek Grulich po delší době vyrazil na motokroseové závody, které se konaly na trati v Zábřehu. Ve velké konkurenci si určitě parádně zazávodil. Co na to říká? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

Pozdě, ale přece!

Radek Grulich začal s přípravami na novou sezónu o něco později, ale i to se samozřejmě cení. Jak sám řekl, stačí už jen shodit pár kilo a může se vrhnout do dalšího závodění. Více hledej v článku.

Přečtěte si více >