Kučera a jeho první závod sezóny

Jezdec: Pavel Kučera

Datum závodu : 26. 3. 2023
Název podniku : Memoriál Petra Antoše
Karlín u Čejče
Kategorie : Hobby MX1
Celkové umístění:  3. místo

 

Do závodu jsem nastupoval ze 6. místa, které jsem zajel v kvalifikaci a mohl jsem si tak vybrat dobrou startovní pozici.

 

Do první rozjížďky jsem odstartoval na 2. místě. Během prvního kola jsem však udělal spoustu chyb, které mě stály hodně sil a také i pozic. Do cíle jsem nakonec dojel až na 6. místě.

 

Do druhé rozjížďky se mi start opět povedl a už od začátku jsem jel na předních pozicích. V posledním kole jsem se dokonce dostal ze 4. místa skoro až na první. V cíli mi ale chybělo pár setin a nakonec jsem dojel jako druhý. Celkově mně to dalo na 3. místo, za které jsem rád.

 

Text: Pavel Kučera

 

Další REPORTY

Kvalifikace není všechno

Pavel Kučera závodil i na Slovenském poháru v Šenkvicích. V ranní kvalifikaci se mu sice moc nedařilo, ale vše si vynahradil dobrými starty a možná mu přálo i trochu štěstí. Byla bedna? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

To si nemohl nechat ujít

Míra Kučera vyrazil i na seniorské mistrovství republiky, a to do Opatova. Vzhledem k tomu, jak má zdejší trať rád, opominul i lehké nachlazení a na závody vyrazil. Jak se mu v takovém stavu jezdilo? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >