Každý den není růžový

Jezdec: Miroslav Kučera

Datum závodu : 12. 8. 2023
Název podniku : Chalupa cup
Vranov u Brna
Kategorie : Open MX2
Celkové umístění:  11. místo

 

Trať byla už od rána dost tvrdá a nějak jsem se s tím nemohl popasovat. V kvalifikaci jsem obsadil 24. místo, s čím jsem nebyl moc spokojený.

 

Do první jízdy jsem odstartoval okolo 21. pozice a bohužel se mi moc nedařilo se zlepšovat, jízdu jsem dokončil na 19. pozici, což v kategorii MX2 znamenalo 10. místo.

 

Druhá jízda vypadala velmi podobně. Odstartoval jsem okolo 18. místa. Potom následoval mírný propad a následně návrat na konečnou 18. příčku, v MX2 na 11. pozici.

 

Celkovĕ mi to v MX2 vyšlo na 11. pozici. S předvedeným výkonem jsem nebyl moc spokojený, moc se mi nedařilo držet tempo a nějak se mi ani nepovedlo se pořádně nabudit, tak snad to bude příštĕ lepší.

 

Text: Miroslav Kučera

 

Další REPORTY

Kvalifikace není všechno

Pavel Kučera závodil i na Slovenském poháru v Šenkvicích. V ranní kvalifikaci se mu sice moc nedařilo, ale vše si vynahradil dobrými starty a možná mu přálo i trochu štěstí. Byla bedna? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

To si nemohl nechat ujít

Míra Kučera vyrazil i na seniorské mistrovství republiky, a to do Opatova. Vzhledem k tomu, jak má zdejší trať rád, opominul i lehké nachlazení a na závody vyrazil. Jak se mu v takovém stavu jezdilo? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >