Idoš, bláto, a tak dokola

Jezdec: Radek Přibyl

Datum závodu : 3. 6. 2023
Název podniku : Jiromoto cup
Telč
Kategorie : MX2
Celkové umístění:  19. místo

 

Kvalifikace se ještě odjela na ideálním povrchu, ale mně se bohužel nedařilo zajet rychlé kolo. Pak ale před startem do první jízdy začalo silně pršet a déšť nám vydržel celou rozjížďku.

 

Vzhledem k tomu, že jsem nezajel dobře kvalifikaci tak jsem šel na start z blbého místa a bylo mi jasné, že mě čeká blátivý úsek. V tomto místě jsem lehce ztratil, ale snažil jsem se držet tempo s jezdci přede mnou. Vzhledem k počasí bylo po pár kolech nutné odhazovat brýle a po dojetí závodu jsem měl problém s očima plnýma bláta.

 

Do druhé jízdy už se jelo zase na ideálním povrchu. Nicméně jsem na startu udělal chybu a chcípla mi motorka. Odjížděl jsem tedy z roštu jako poslední a celý závod se posouval dopředu.

 

Text: Radek Přibyl

 

Další REPORTY

Smolný závod na sněhu

Tomáš Fogl vytáhl svojí novou mašinu a vyrazil ji vyzkoušet na motoskijöring do Rudníku. Bohužel však časté pády a technické problémy vyřadily tým Fogl – Sabota z hlavního závodu. Jak to celé probíhalo? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Zima se vrátila

A pak zase odešla… Na jeden víkend se počasí umoudřilo a dovolilo uspořádat letošní první závod v motoskijöringu. Jak se v Rudníku dařilo Krušinovi a jeho parťákovi? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >