I trenéři závodí

Jezdec: Erik Provazník

Datum závodu : 1. 6. 2023
Název podniku : Motoriders
Lichtenberg
Kategorie : Supermoto
Celkové umístění:  1. místo (nehodnocen)

 

Závody v Lichtenbergu jsem si moc užil. Měl jsem zde své svěřence a moc mě bavilo trénovat je a připravovat je na závod.

 

V závodě jsem po dohodě s pořadatelem nebyl hodnocen, neboť mám světovou licenci, a ta se rozhodně nestotožňuje s Agenturními závody. I tak velké díky MOTORIDERS family, že jsem si mohl zatrénovat a bez hodnocení jet i závod.

 

Rád přijedu na akci do Vysokého Mýta a doufám, že budu i ostatním jezdců nápomocný při jejich rozvoji a přípravě do závodu.

 

Po dlouhé době mě na tento podnik doprovodil i Otec a jeho pes… tak věřím, že i oni si den na dromu v nádheře lichtenbergského okolí moc užili.

 

Text: Erik Provazník

 

Další REPORTY

Kvalifikace není všechno

Pavel Kučera závodil i na Slovenském poháru v Šenkvicích. V ranní kvalifikaci se mu sice moc nedařilo, ale vše si vynahradil dobrými starty a možná mu přálo i trochu štěstí. Byla bedna? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

To si nemohl nechat ujít

Míra Kučera vyrazil i na seniorské mistrovství republiky, a to do Opatova. Vzhledem k tomu, jak má zdejší trať rád, opominul i lehké nachlazení a na závody vyrazil. Jak se mu v takovém stavu jezdilo? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >