Fogl závodil v Opatově

Jezdec: Tomáš Fogl

Datum závodu : 6. 5. 2023
Název podniku : Nova motocross cup
Opatov u Svitav
Kategorie : Hobby 21 – 32 let
Celkové umístění:  8. místo

 

Další závod Nova cupu přivítal Opatov. Já se tak dost těšil, i když předpověď počasí pro ten den nebyla moc příznivá. Nakonec počasí vyšlo, ale já byl mírně zklamaný z tratě. Při tréninku jsem si najížděl trochu pozměněné úseky a popravdě mi to moc nesedlo.

 

Do kvalifikačního závodu jsem moc dobře neodlepil a jezdil ve skupince kolem 10. místa. V první jízdě se mi start zase moc nepovedl a v podstatě celou jízdu jsem se s Víťou Špačkem pral o 9. místo. Do druhé rozjížďky jsem odstartoval trochu lépe a celou jízdu jsem si už užil a zvykl si na suchou trať. Vypadalo to, že jsem na tom lépe v umístění, ale opět z toho byla 9. pozice.

 

S výsledkem jsem moc spokojený nebyl, čelo mi docela ujelo a já moc nestíhal, ač fyzicky jsem se cítil dobře. No co, zaberu víc příště.

 

Text: Tomáš Fogl

 

Další REPORTY

Kvalifikace není všechno

Pavel Kučera závodil i na Slovenském poháru v Šenkvicích. V ranní kvalifikaci se mu sice moc nedařilo, ale vše si vynahradil dobrými starty a možná mu přálo i trochu štěstí. Byla bedna? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

To si nemohl nechat ujít

Míra Kučera vyrazil i na seniorské mistrovství republiky, a to do Opatova. Vzhledem k tomu, jak má zdejší trať rád, opominul i lehké nachlazení a na závody vyrazil. Jak se mu v takovém stavu jezdilo? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >