Fanouškem svojí vlastní kategorie

Jezdec: Tomáš Fogl

Datum závodu : 14. 10. 2023
Název podniku : Moravské Drapák
Medlov
Kategorie : Hobby MX1
Celkové umístění:  11. místo

 

Počasí zatím přálo, a tak jsem vyrazil na poslední vostrej závod do Medlova. S Yamahou jsem se už skamarádil a jelo se mi na ní při tréninku dobře.

 

Strat do prvni jízdy nic moc, ale v klidu jsem se proplétal polem. Bohužel asi v páté zatáčce jsem zjistil, že mám prázdné zadní kolo. Jízdu jsem teda nedokončil a šel jsem fandit.

 

Na druhou jízdu se mi povedlo odstranit problém a chtěl jsem dohnat ztrátu první jizdy. A docela mi to sedlo. Celou jízdu jsem soupeřil o 4. pozici a měli jsme dobré tempo. Takže poslední jízdu sezóny jsem jel naplno, až jsem se z toho v depu i poblil😀 Ale spíš mě nakopaly ty hroudy hlíny v krku…

 

Moc díky za letošní podporu teamu Region racing. Už teď se těším na novou sezónu, snad i v zimě na motoskijöringu, když zima dovolí.

 

Text: Tomáš Fogl

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >