Fanouškem svojí vlastní kategorie

Jezdec: Tomáš Fogl

Datum závodu : 14. 10. 2023
Název podniku : Moravské Drapák
Medlov
Kategorie : Hobby MX1
Celkové umístění:  11. místo

 

Počasí zatím přálo, a tak jsem vyrazil na poslední vostrej závod do Medlova. S Yamahou jsem se už skamarádil a jelo se mi na ní při tréninku dobře.

 

Strat do prvni jízdy nic moc, ale v klidu jsem se proplétal polem. Bohužel asi v páté zatáčce jsem zjistil, že mám prázdné zadní kolo. Jízdu jsem teda nedokončil a šel jsem fandit.

 

Na druhou jízdu se mi povedlo odstranit problém a chtěl jsem dohnat ztrátu první jizdy. A docela mi to sedlo. Celou jízdu jsem soupeřil o 4. pozici a měli jsme dobré tempo. Takže poslední jízdu sezóny jsem jel naplno, až jsem se z toho v depu i poblil😀 Ale spíš mě nakopaly ty hroudy hlíny v krku…

 

Moc díky za letošní podporu teamu Region racing. Už teď se těším na novou sezónu, snad i v zimě na motoskijöringu, když zima dovolí.

 

Text: Tomáš Fogl

 

Další REPORTY

Zkušenost má cenu zlata

První letošní seniorský mistrák se konal na dalečínské jedničce, což nebylo úplně košer pro Míru Kučeru. Místní trať mu totiž moc nesedí, takže na něho čekala skutečná výzva. Jak se s tím vypořádal? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Jednou za čas i ten motokros

Zarytý endurák Radek Grulich po delší době vyrazil na motokroseové závody, které se konaly na trati v Zábřehu. Ve velké konkurenci si určitě parádně zazávodil. Co na to říká? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

Pozdě, ale přece!

Radek Grulich začal s přípravami na novou sezónu o něco později, ale i to se samozřejmě cení. Jak sám řekl, stačí už jen shodit pár kilo a může se vrhnout do dalšího závodění. Více hledej v článku.

Přečtěte si více >