REGION RACING TEAM logo

Důležitý start do seriálu

Jezdec: Libor Bednář

Datum závodu : 19. 5. 2024
Název podniku : MMČR Supermoto
Písek
Kategorie : S3 Veteran Cup 50+
Celkové umístění:  2. místo

 

První závod letošního seriálu MMČR SUPERMOTO se konal na technické trati v Písku. Předpověď počasí na víkend nebyla růžová, a tak určitě bylo na místě s sebou vzít mokrou sadu kol.

 

A stalo se, sobotní trénink začal na vodě. Postupně ale trať osychala a zrychlovalo se. Po obědě už bylo téměř sucho a na kvalifikaci už dokonce svítilo sluníčko. Kvalda se povedla a na start nedělních rozjížděk jsem si vyjel třetí řadu.

 

Nedělní závod se odehrál za sluníčka, a tak jsme si určitě všichni užili parádní závody. Vše vycházelo podle mých představ, a to od startu až do cíle. Takže jsem si z Písku odvezl dvě druhá místa a první důležité body do seriálu.

 

Text: Libor Bednář

 

Další REPORTY

Příště neváhej a jeď!

Viktor Špaček má na trať v Trutnově ne úplně šťastné vzpomínky, a tak se mu sem nikdy moc nechce vracet. Tentokrát bylo však na Nova cupu všechno jinak a celý závodní den si moc užil. Jak si zde zazávodil? Přečti si o tom v článku.

Přečtěte si více >

Jirman: „na kdyby se nehraje“

Na dalším podniku Nova motocross cupu v Trutnově se ukázal Vojta Jirman. Celý den se pohyboval na špici závodního pole, měl šanci na bednu, ale bohužel mu tam vždycky ještě kousek chyběl. Co mu v úspěchu bránilo, se dozvíš v článku.

Přečtěte si více >

Když síla rozhoduje

Na Classic motocrossu v Březolupech nesměl chybět ani Filip Cakl. Ten měl na místní trati dokonce naději na vítězství, ale v kopci ho nakonec předjela silnější motorka. Jak se mu jinak vedlo, si přečti v článku.

Přečtěte si více >