Co dokáže pár vteřin

Jezdec: Petr Holický

Datum závodu : 6. 5. 2023
Název podniku : CAMS Endurosprint
Liberec
Kategorie : Hobby veterán open
Celkové umístění:  2. místo

 

Druhý závod v Endurosprintu se konal o prodlouženém víkendu v Liberci. Počasí již několik dní před tím a ještě v den závodu dalo jasně najevo, že se rozhodně prášit nebude. Po prvním kole se ale ukázalo, že to nebudou žádné bahenní lázně a naopak se pojede ve velice svižném tempu.

 

Ve třetí rychlostní zkoušce, kdy jsem se už viděl v cíli, mi asi jen tři zatáčky před ním podklouzlo přední kolo a skončil jsem na zemi. Celé se to odehrálo během několika málo vteřin, takže jsem se pak po zbytek závodu snažil ztracený čas získat zpět. Bohužel už se mi to nepodařilo a skončil jsem pouhé tři vteřiny za vedoucím jezdcem.

 

Text: Petr Holický

 

Další REPORTY

Kvalifikace není všechno

Pavel Kučera závodil i na Slovenském poháru v Šenkvicích. V ranní kvalifikaci se mu sice moc nedařilo, ale vše si vynahradil dobrými starty a možná mu přálo i trochu štěstí. Byla bedna? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

To si nemohl nechat ujít

Míra Kučera vyrazil i na seniorské mistrovství republiky, a to do Opatova. Vzhledem k tomu, jak má zdejší trať rád, opominul i lehké nachlazení a na závody vyrazil. Jak se mu v takovém stavu jezdilo? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >