Čekal a nakonec se dočkal

Jezdec: Lukáš Pišl

Datum závodu : 6. 5. 2023
Název podniku : Nova motocross cup
Opatov u Svitav
Kategorie : Hobby 33 – 44 let
Celkové umístění:  5. místo

 

Trať v Opatově patří mezi jednu z mých nejoblíbenějších. Původně plánované závody se už jednou odkládaly a já se tak nemohl dočkat, že se v Opatově konečně svezu.

 

Dopolední déšť se na kvalitě trati nijak zvlášť neprojevil a už první jízdu v rámci tréninku jsem si užil. Při kvalifikaci se mi povedl start, díky čemuž jsem zajel 3. místo.

 

V první rozjížďce jsem měl start o něco horší. To se mi ale podařilo částečně dotáhnout v průběhu jízdy, kdy jsem se probojoval na 4. pozici.

 

V druhé rozjížďce jsem startoval obdobně. V druhé polovině jízdy jsem se střetl s jiným pilotem. Kolizi jsem nakonec ustál a do cíle dojel na 6. místě. Domů jsem odjel spokojený s celkovým 5. místem.

 

Text: Lukáš Pišl

 

Další REPORTY

Smolný závod na sněhu

Tomáš Fogl vytáhl svojí novou mašinu a vyrazil ji vyzkoušet na motoskijöring do Rudníku. Bohužel však časté pády a technické problémy vyřadily tým Fogl – Sabota z hlavního závodu. Jak to celé probíhalo? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Zima se vrátila

A pak zase odešla… Na jeden víkend se počasí umoudřilo a dovolilo uspořádat letošní první závod v motoskijöringu. Jak se v Rudníku dařilo Krušinovi a jeho parťákovi? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >