A kdo říkal, že to bude jednoduchý?

Jezdec: Miroslav Kučera

Datum závodu : 2. 7. 2023
Název podniku : MMČR
Petrovice u Karviné
Kategorie : MX2
Celkové umístění:  30. místo

 

V Petrovicích jsem nikdy nebyl, a tak jsem se na pro mě novou trať docela tĕšil. Do ranních tréninků jsem nastoupil docela v klidu, protože se nás sjelo celkem 38. Mĕl jsem tím ale jistotu, že se svezu i po obědĕ. Tréninky jsem si docela užíval a v kvaldě jsem obsadil 33. místo, s čímž jsem byl spokojený.

 

Od startu jsem neočekával žádný zázrak, ale ten do první rozjížďky se mi docela povedl a v úvodu jízdy jsem se pohyboval na 32. místě. Následně jsem se posunul ještě o nějaké místo dopředu a jízdu dojel na 31. místě.

 

Do druhé jízdy jsem chtěl ještě místo vylepšit, ale trať už se dost rozbila a já byl na konci rád, že jsem to zvládnul. V úvodu to pro mě vypadalo obdobně. Začínal jsem na 31. pozici, a potom následoval posun až na 29. místo. V závěru mě však potkal menší pád a já se tak propadl na konečné 30. místo.

 

Musím uznat, že to bylo docela náročný. Hluboký koleje dávaly všem zabrat a pro mĕ to byla další velká zkušenost. S celkovým 30. místem jsem byl spokojený.

 

Text: Miroslav Kučera

 

Další REPORTY

Trvalo to čtyři roky

Po čtyřech letech se v Benátkách u Litomyšle konečně uspořádal nějaký závod. Maty Vinkler neváhal a vyrazil si sem zazávodit a nejen pro něho to bylo tak trochu nostalgické. Přečti si článek a dozvíš se víc.

Přečtěte si více >