Zažij svůj italský sen!

Ahoj, piloti!

 

Mnozí z Vás se ptáte, co a jak děláme přes zimu … REGION RACING už je v plné přípravě a již třetím rokem zahájil italské turnusy. Máme tady pro Vás připravený bike na pronájem, k dispozici je i karavan s veškerým zázemím.

 

Objíždíme italské tratě v okruhu asi 100 km, postupně střídáme nějakých 17 tratí. Počasí nám tam zatím vychází a jezdíme, „klepu“, bez zranění či bez jakýchkoli komplikací. Někdy je trať prostě jednodušší, tvrdá a někdy po dešti trochu změkne, vyjezdí se hodně kolejí a je náročná. Takže se o proměnlivost dráhy nemusíme bát.

 

Na jeden turnus jsme schopní vzít až dva klienty s sebou a zajistit jim veškerý servis přes dopravu, spaní, jídlo, palivo až po vstup na dráhu … Takže sledujte naše webovky, sledujte instagram a děkujeme všem návštěvníkům. Neváhejte se nám ozvat, společně vymyslíme vhodný termín i pro Vás.

 

Čágo! zdraví Vás Erik Provazník 👋

 

Další REPORTY

Bral to všema deseti

Matyáš Vinkler vyrazil na další závod a tím byl Jiromoto cup v Kostelci nad Černými lesy. V nabité kategorii MX2 sice závod nedokončil na předních pozicích, zato si domů odnesl spoustu nových zkušeností a se svým výsledkem byl moc spokojený. Více se dočteš v článku.

Přečtěte si více >

Přes prsty

Tomáš Procházka se zúčastnil dalšího závodu Offroad maratonu, který se konal v Jihlavě. Tentokrát se Tomovi větší problémy vyhnuly, i když úplně bez újmy domů neodjížděl. Co se mu stalo? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

Bahno a sucho v Prachovicích

Náročný závodní den si přijel do Prachovic užít i Václav Hejkal. Závodníci se zde svezli na ranním blátě, ale nevyhnuli se ani závodům v oblacích prachu. Jak se v takových podmínkách dařilo Vaškovi? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >