Zašlapaná až do země

Jezdec: František Procházka

Datum závodu : 13. 9. 2025
Název podniku : Nova motocross cup
Třemošnice
Kategorie : Hobby 33 – 44 let
Celkové umístění:  8. místo

 

Tak jsem se zajel podívat na poslední závod Nova cupu do Třemošnice. Trať byla opravdu super. Jak úprava trati, tak povrch. Celý den byl idoš. Od prvního tréninku jsem se na motorce cítil skvěle. V první jízdě jsem si zašlápl motorku, bylo z toho 9. místo. A ve druhé jízdě jsem na startu dal na radu zkušenějšího a tím pádem byl můj start lepší. Ale na slabší motorce mě stejně všichni na té dlouhé rovině dohnali. A v zatáčce přišlo další zašlápnutí. V jízdě z posledního místa jsem do toho dal opravdu, ale opravdu všechno. Bohužel jsem si to v tom dohánění asi ještě 2x opět zašlápl. Nakonec z toho bylo 8. místo. Po dlouhé době jsem se na motorce cítil opravdu super. Hlavně tu druhou jízdu.

 

Text: František Procházka

 

Další REPORTY

Ale že to trvalo

Po téměř třech měsících se ke své činnosti vrátil seriál Classic motocrossu, a to na trati ve Žlutavě. Filip Cakl se po tak dlouhé době ani nemohl dočkat a jeho natěšení bylo vidět i na jeho jízdě. Více si o tom přečti v článku.

Přečtěte si více >

Provazník závodil v Ottobianu

Erik Provazník si vyrazil zazávodit do Itálie na jejich mistrák. V kvalifikaci všechno vypadalo nadějně, dokonce i první závodní jízda vyšla dobře, pak se to ale začalo tak trochu sypat. Co se Erikovi stalo a jak to celé dopadlo? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Provazník na domácím GP

Na světovém GP ve Vysokém Mýtě jsme měli pár českých zástupců, mezi kterými nesměl chybět ani náš Erik Provazník. Jaká byla jeho zkušenost a jak probíhal celý závodní víkend? Přečti si článek a dozvíš se to.

Přečtěte si více >