Název podniku : MX tratě
Dolní Heřmanice
Kategorie : Open
Celkové umístění:  17. místo

V noci před závody vydatně zapršelo, a tak byly ranní tréninky i kvalifikace dost blátivé. V tréninku se dost bláto lepilo a bylo důležité neupadnout, což se mi povedlo, ale motorka byla dost obalená, a tak jsme aspoň trošku trať vyházeli. V kvalifikaci už trať vypadala o něco lépe, ale pořád byla některá místa dost mokrá a já zajel 14. místo.

Start do první jízdy byl špatný, hned za žebříkem bylo dost bláta a malá motorka měla co dělat. Začínal jsem hodně vzadu a snažil se drát dopředu. Jízda mě bavila, na trati už byl povrch v top kondici. Do cíle jsem dojel na 15. místě.

Start do druhé jízdy byl lepší a pohyboval jsem se kolem 12. místa. Při útoku na jednoho z jezdců přede mnou jsem spadl. Byl jsem trochu otřesený a dlouho mi trvalo, než jsem se znovu rozjel a do cíle jsem dojel na 17. místě. Celkově jsem také skončil na 17. místě.

Text: Josef Vala

Další REPORTY

Nevyhovující změna

MMČR juniorů a žen změnil lokaci tratě a další svůj podnik uspořádali na jihu Čech v Kaplici. To však nebyla úplně dobrá zpráva pro našeho Míru. Jak se mu tady závodilo? Přečti si v článku.