Výzva v podobě Podmolovy tříhodinovky

Jezdec: Ondřej Kroutil

Datum závodu : 5. 11. 2022
Název podniku : Memoriál Libora Podmola
Branky na Moravě
Kategorie : Dvojice Open
Celkové umístění:  9. místo

Na závody jsem se moc těšil. Jednalo se o tříhodinový závod dvojic a mně se naskytla možnost jet společně s pilotem Samem Kojeckým, což pro mě byla výzva.
Start padl na mě, ale neměl jsem z toho moc dobrý pocit. Pohyboval jsem se někde uprostřed bojiště a dráhu si musel nejdříve najet. Vše bylo mokré a klouzavé. V druhé kolem mě potkal malý střed s jiným jezdcem a trochu mě to vyneslo z dráhy. Dostal jsem ale chuť soupeře předjet a začal jsem proto bojovat.
Po mém příjezdu na střídačku jsme drželi 14. místo. Sam hned po jeho vyjetí na trať zvedl příčku o dalšího jezdce a takto jsme bojovali až do 9. místa. Překážky jako jsou cívky, bahnivý potok a další zajímavosti udělaly závody hezky náročné. Dobře se mi i skákalo na všech lavicích. Přibližně po polovině závodu se udělaly v polích drážky a oježdění bylo báječné.
Tímto bych Samovi chtěl poděkovat a samozřejmě díky patří i teamu Region racing.

Text: Ondřej Kroutil
1. místo: Matěj Škuta
2. místo: Tomáš Sekanina
3. místo: Tomáš Ondřej

Další REPORTY

Trvalo to čtyři roky

Po čtyřech letech se v Benátkách u Litomyšle konečně uspořádal nějaký závod. Maty Vinkler neváhal a vyrazil si sem zazávodit a nejen pro něho to bylo tak trochu nostalgické. Přečti si článek a dozvíš se víc.

Přečtěte si více >