Ve zdraví i v bolesti

Jezdec: Viktor Špaček

Datum závodu : 5. 4. 2025
Název podniku : Nova motocross cup
Opatov u Svitav
Kategorie : Hobby 45 – 54 let
Celkové umístění:  7. místo

 

Opatov mají všichni rádi a u mě je to stejné. Je to skoro domácí trať a patří mezi moje nejoblíbenější. Moc jsem se těšil  ale ve středu při tréninku jsem si lehce poranil stehenní sval a ještě v pátek jsem nevěděl, jestli to na motorce půjde. Odpočinek, mastičky a od Erika prášky proti bolesti a v sobotu se jede. Dost jsem cítil bolest, ale jet se dalo a jízda mě bavila. Trať byla dost těžká a jel jsem hodně opatrně.

 

V kvalifikaci 7. místo v nabité konkurenci docela šlo. První jízda start super a v cíli taky 7. místo. Druhá rozjížďka jak přes kopírák, jen v cíli 7. místo. Celkově jak jinak než 7. místo. Za mě super závody s rekordní účastí 307 jezdců. Opatovští i Jari Kurri zvládli vše na jedničku, jen všechny trápil studený vítr.

 

Moc se mi líbila jízda syna Vítka a děkuju za fandění. Za mě podal skvělý výkon Erik, který jel ve velké konkurenci jezdců mistrovsví republiky fakt na úrovni a držel tempo s nejrychlejšími jezdci českého mistráku. Děkuji všem v depu za fajn náladu a děkuji Teamu za podporu a manažerovi Teamu Pavlovi za top večeři!!

 

Text: Viktor Špaček

 

Další REPORTY

Tak pápá, sezóno 2025👋

V průběhu roku každý dodržuje několik tradic, a tak nesmíme zapomenout ani na naše každoroční týmové setkání. To proběhlo o uplynulém víkendu a my si to jako vždy pořádně užili. Pojďte si o tom něco málo přečíst. Vše najdete v článku.

Přečtěte si více >

Brandejs závodil na Šikláku

Aleš Brandejs nesměl chybět ani na závěrečném závodě Offroad maratonu, který se konal v Šiklově Mlýně. Jak se mu tady dařilo a jak dopadl v celkovém hodnocení seriálu? Všechno se dozvíš v článku.

Přečtěte si více >

Motárdista mimo silnici

Libor Bednář překvapil a na konci sezóny si mimo klasické Supermoto střihl taky jednou Enduro. Zúčastnil se totiž závodu dvojic, který pořadatelé uspořádali v Letohradu. Jak se mu líbilo v blátě a jak zvládl všechny překážky? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >