Úspěšně zakončená sezóna

Jezdec: Jakub Hejný

Datum závodu : 21. 10. 2023
Název podniku : Chalupa cup
Smrk u Třebíče
Kategorie : AMA MX2
Celkové umístění:  3. místo

 

Na poslední závod sezóny jsme vyrazili do Smrku u Třebíče. V kvalifikaci jsem zajel 3. nejrychlejší čas.

 

Start do první jízdy se mi povedl, byl jsem na třetím místě. Půlku rozjížďky jsem se na této pozici držel. Pak ale jezdec přede mnou udělal chybu a já se tak dostal na druhé místo, které jsem dovezl i do cíle.

 

Start do druhé jízdy se mi moc nepovedl, byl jsem tam tak okolo 9. místa. Chytil jsem však dobré tempo a dostával se dopředu. V posledním kole se mi povedlo předjet třetího jezdce, a tak jsem na 2. místě dojel celkově i tentokrát. Poslední závod sezóny jsem tedy ukončil velice úspěšně.

 

Text: Jakub Hejný

 

Další REPORTY

Zkušenost má cenu zlata

První letošní seniorský mistrák se konal na dalečínské jedničce, což nebylo úplně košer pro Míru Kučeru. Místní trať mu totiž moc nesedí, takže na něho čekala skutečná výzva. Jak se s tím vypořádal? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Jednou za čas i ten motokros

Zarytý endurák Radek Grulich po delší době vyrazil na motokroseové závody, které se konaly na trati v Zábřehu. Ve velké konkurenci si určitě parádně zazávodil. Co na to říká? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

Pozdě, ale přece!

Radek Grulich začal s přípravami na novou sezónu o něco později, ale i to se samozřejmě cení. Jak sám řekl, stačí už jen shodit pár kilo a může se vrhnout do dalšího závodění. Více hledej v článku.

Přečtěte si více >