Úspěšně zakončená sezóna

Jezdec: Jakub Hejný

Datum závodu : 21. 10. 2023
Název podniku : Chalupa cup
Smrk u Třebíče
Kategorie : AMA MX2
Celkové umístění:  3. místo

 

Na poslední závod sezóny jsme vyrazili do Smrku u Třebíče. V kvalifikaci jsem zajel 3. nejrychlejší čas.

 

Start do první jízdy se mi povedl, byl jsem na třetím místě. Půlku rozjížďky jsem se na této pozici držel. Pak ale jezdec přede mnou udělal chybu a já se tak dostal na druhé místo, které jsem dovezl i do cíle.

 

Start do druhé jízdy se mi moc nepovedl, byl jsem tam tak okolo 9. místa. Chytil jsem však dobré tempo a dostával se dopředu. V posledním kole se mi povedlo předjet třetího jezdce, a tak jsem na 2. místě dojel celkově i tentokrát. Poslední závod sezóny jsem tedy ukončil velice úspěšně.

 

Text: Jakub Hejný

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >