Štěstí střídá neštěstí

Jezdec: Erik Provazník

Datum závodu : 27. 4. 2024
Název podniku : Supermoto S1GP
Albaida (ESP)
Kategorie : S1
Celkové umístění:  14. místo

 

Sobota ve znamení štěstí, a neděle v neštěstí. Pátek však naznačoval, že nebudu marný. Ivan Lazzarini přišel a povídá… good (jsi od vedocích jezdců 0,7s – to je dobré). A rychlost tam opravdu byla.

 

V sobotu jsem to potvrdil… Kvalda, která mi obvykle nejde, vyšla na P12 – za mě spokojenost 🙂 Sobotní závod R1 jsem zajel s přehledem a klidem na 10. místě. R1 P10. S celým dnem jsem byl velmi spokojený.

 

Neděle už tak v topu bohužel nebyla… Ve warm-upu jsem se moc nesnažil, chtěl jsem ostatním dát „čokoládu“ (aby měli radost, že jsou přede mnou) Tutu taktiku jsme však nezastavil a čokládu už jsem jim dával celý den… jel jsem nevyrovnaně a padal jsem. Přišla i smůla, kterou neovlivníš a po dokončení všech pádů a problému jsem bral R2 P15, R3 P16. Svým způsobem bylo úžasný, že to vyšlo ještě na body po tom fiasku…

 

Celkově jsem ze Španělka dovezl P14 a pocity byly hlavně ve znamení zklamání.. Uvidíme, co přinese Sardegna… Vím, že štěstí přeje připraveným, ale ve hře Mistrovství světa je těžké poznat, kdo dělal na 100 %, kdo na 110 % a kdo na 150 % 😀

 

Text: Erik Provazník

 

Další REPORTY

Trvalo to čtyři roky

Po čtyřech letech se v Benátkách u Litomyšle konečně uspořádal nějaký závod. Maty Vinkler neváhal a vyrazil si sem zazávodit a nejen pro něho to bylo tak trochu nostalgické. Přečti si článek a dozvíš se víc.

Přečtěte si více >