Špaček závodil ve Vranově

Jezdec: Viktor Špaček

Datum závodu : 2. 9. 2023
Název podniku : MX Tratě
Vranov u Brna
Kategorie : Veterán 50+
Celkové umístění:  2. místo

 

Vranov je super trať a na závody jsem se moc těšil. Tento víkend se pořádalo hodně závodů, takže účast nebyla zas až tak velká. Povrch trati se celý den rovnal (až moc), takže to bylo super svezení. Mírně sice vázla organizace – kvalifikace a celkové výsledky, ale kluci jsou mladí a se závody začínají, tak to ještě doladí.

 

Byl jsem po střevní chřipce, tak jsem nevěděl jak mi to půjde. Nakonec se mi jelo super. V první jízdě jsem jel opatrně. Jeli jsme všichni „vetoši“ dohromady. Dojel jsem celkově na 6. pozici a ve své kategorii na 2. místě.

 

Do startu druhé jízdy se trať už rozbila a navíc uschla – to je však moje parketa. Jezdil jsem mezi všemi chvilku třetí, pak jsem se propadl na 5. místo. Trať mě hrozně bavila a jelo se mi super. Pár kol před cílem jsem se dokonce prokousal zase zpět na 3. místo. Celkově ve své kategorii jsem byl druhý.

 

Celkově vše hodnotím kladně – super závody na super trati!!! Děkuji teamu za podporu a těším se na další závodní víkend.

 

Text: Viktor Špaček

 

Další REPORTY

Kvalifikace není všechno

Pavel Kučera závodil i na Slovenském poháru v Šenkvicích. V ranní kvalifikaci se mu sice moc nedařilo, ale vše si vynahradil dobrými starty a možná mu přálo i trochu štěstí. Byla bedna? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

To si nemohl nechat ujít

Míra Kučera vyrazil i na seniorské mistrovství republiky, a to do Opatova. Vzhledem k tomu, jak má zdejší trať rád, opominul i lehké nachlazení a na závody vyrazil. Jak se mu v takovém stavu jezdilo? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >