Soustředění LEVEL 1 za námi

SOUSTŘEDĚNÍ LEVEL 1 – DOLNÍ HEŘMANICE

 

Nájezd na heřmanickou trať byl už v úterý 9. dubna. Celý den 10. a 11. dubna nás pak čekalo soustředění na dráze, čehož se každý nepochybně nemohl dočkat.

 

Stravu nám zajišťoval Imigrant pub, a to včetně snídaní, obědů i večeří. Pochutnávali jsme si na salátech, mase a k snídani byla dokonce možnost výběru. Kdo rád sladkou, dostal jogurt, kdo naopak slanou, dal si vajíčka. Takže postaráno o nás bylo úplně krásně.

 

Za dva dny jsme toho s klukama stihli udělat opravdu hodně a vážně jsme si to všechno užili. Středeční ranní počasí se moc nevydařilo, což nám trochu srazilo úsměv ze rtů. Foukal totiž vítr a bylo sychravo. Od oběda od 12ti se to však celé jako mávnutím proutku změnilo. Musím říct, že to bylo úplně krásný. Trať vydržela akorát kyprá a v ideálním stavu vlastně po celou dobu tréninkového dne.

 

Ve čtvrtek už byla trať trošku sušší a rozbitější, jak jsme si ji sami rozbili. Ale i to je dobrý a potřebný trénink třeba na závody. Na takovou tvrdou trať už ale bylo potřeba udělat úplně jiný setting tlumičů, aby vše fungovalo, jak má.

 

Pilotů se dohromady sjelo asi dvacet. Někteří se teda vystřídali, kdy trénovali jenom ve středu nebo jenom ve čtvrtek. Akci tak považuji za vydařenou. Navíc se bešla bez vážnějších zranění, a to je nejdůležitější. Děkuji všem zúčastněným, byli jste skvělí. Už teď se těšíme na naši další akci, kterou pro Vás již brzy vypíšeme.

 

Text: Erik Provazník

 

Další REPORTY

Trvalo to čtyři roky

Po čtyřech letech se v Benátkách u Litomyšle konečně uspořádal nějaký závod. Maty Vinkler neváhal a vyrazil si sem zazávodit a nejen pro něho to bylo tak trochu nostalgické. Přečti si článek a dozvíš se víc.

Přečtěte si více >