Název podniku : Memoriál Josefa Náplavy
Pánov – Hodonín
Kategorie : Hobby
Celkové umístění:

Enduro závody na 100 minut jsem bral jako přípravný závod na sezónu 2024, takže jsem si zvolil lehčí tempo a pustil se do závodění.

Ze začátku vypadalo vše v pořádku. Měl jsem dobré tempo, dařilo se mi držet si dobrou pozici, a i na motorce jsem se cítil dobře. Během čtvrtého kola, kdy jsem už předjížděl jezdce, co byli o kolo zpět, jsem měl však v zatáčce právě s jedním tímto jezdcem kontakt, který následoval pádem.

Tímto pádem pro mě závody skončily. Nemohl jsem totiž došlápnout na pravou nohu a hned mi bylo jasné, že je zle. O týden později v nemocnici zjistili, že mám utržený přední křížový vaz a kvůli tomuto zranění mám před sebou dlouhou nechtěnou pauzu.

Text: Pavel Kučera

Další REPORTY

Sám tomu nemohl uvěřit

Erik Provazník vyrazil do Polska, kde se pořádal další závod mistroství světa v Supermotu. Tentokrát byl na motorce jako doma a podařil se mu zajet opravdu neuvěřitelný výsledek, i když pak… Přečti si článek a dozvíš se o tom víc.