Parádní start do sezóny

Jezdec: Petr Daňa

Datum závodu : 8. 4. 2023
Název podniku : Chalupa cup
Karlín u Čejče
Kategorie : Veterán 40
Celkové umístění:  1. místo

 

Ranní tréninky byly po pátečním dešti a sněžení docela výživné. Motorka na sebe za pár kol nabalila minimálně 20 kg bláta. Kvalifikační jízdy už byly o trochu lepší, a tak se mi podařilo zajet nejrychlejší čas ve své kategorii.

 

Výběr rampy do první jízdy jsem nepodcenil a vybral si tu nejméně blátivou stopu, což se rozhodně vyplatilo. Odstartoval jsem holeshotem. Ze začátku na mě hodně tlačil Vašek Dohnálek, ten ale polevil a první pozici se mi podařilo až do cíle udržet.

 

Druhou jízdu jsem kupodivu opět zahájil holeshotem. Podklad ve druhé jízdě se už proměnil v ideální, a tak byla radost závodit. Do cíle jsem dojel opět jako první.

 

Text: Petr Daňa

 

 

 

Další REPORTY

Smolný závod na sněhu

Tomáš Fogl vytáhl svojí novou mašinu a vyrazil ji vyzkoušet na motoskijöring do Rudníku. Bohužel však časté pády a technické problémy vyřadily tým Fogl – Sabota z hlavního závodu. Jak to celé probíhalo? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Zima se vrátila

A pak zase odešla… Na jeden víkend se počasí umoudřilo a dovolilo uspořádat letošní první závod v motoskijöringu. Jak se v Rudníku dařilo Krušinovi a jeho parťákovi? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >