Opatov má vždycky co nabídnout

Jezdec: Luboš Krušina

Datum závodu : 6. 4. 2024
Název podniku : Nova motocross cup
Opatov u Svitav
Kategorie : 45 – 54 let
Celkové umístění:  28. místo

 

Na perfektně upravené trati v Opatově se již tradičně otevřela sezóna Nova cupu. Každý, kdo zná zdejší trať, ví, že je to jedna z nejlepších tratí, na kterých se tento seriál pořádá. Taky se však jedná o velice náročnou a rychlou trať. Jelo se za krásného počasí a myslím, že každý, kdo se zúčastnil, zasluhuje potlesk.

 

Text: Luboš Krušina

 

Další REPORTY

Ale že to trvalo

Po téměř třech měsících se ke své činnosti vrátil seriál Classic motocrossu, a to na trati ve Žlutavě. Filip Cakl se po tak dlouhé době ani nemohl dočkat a jeho natěšení bylo vidět i na jeho jízdě. Více si o tom přečti v článku.

Přečtěte si více >

Provazník závodil v Ottobianu

Erik Provazník si vyrazil zazávodit do Itálie na jejich mistrák. V kvalifikaci všechno vypadalo nadějně, dokonce i první závodní jízda vyšla dobře, pak se to ale začalo tak trochu sypat. Co se Erikovi stalo a jak to celé dopadlo? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Provazník na domácím GP

Na světovém GP ve Vysokém Mýtě jsme měli pár českých zástupců, mezi kterými nesměl chybět ani náš Erik Provazník. Jaká byla jeho zkušenost a jak probíhal celý závodní víkend? Přečti si článek a dozvíš se to.

Přečtěte si více >