Občas to neprobíhá podle představ

Jezdec: Jakub Nekoranec

Datum závodu : 20. 5. 2023
Název podniku : Chalupa cup
Smrk u Třebíče
Kategorie : Ama MX2
Celkové umístění: 

 

Na další závod jsme vyrazili na Chalupa cup do Smrku. Trať byla dobře připravená a postupně se vyjely hluboké a dlouhé koleje skoro všude, což mi vyhovovalo. To, že mi trať sedla, se ukázalo v kvalifikaci, kdy jsem zajel nejrychlejší čas s více než sekundovým náskokem na druhého.

 

Do první jízdy jsem měl průměrný start asi kolem 8. místa, z kterého se mi rychle podařilo dostal na 4. pozici. Bohužel jsem pak měl hromadný pád s jezdcem na 3. místě, který do mě zezadu naboural a tím pro mě první jízda skončila.

 

Na motorce byly nějaké závady, které se nám podařilo zpravit a já tak mohl nastoupit i do druhé jízdy. Start proběhl podobně jako v první rozjížďce. Asi po třech kolech mě ale na skoku kopla díra a já spadl, což mi nedovolilo pokračovat v druhé jízdě. Závody ve Smrku tedy nevyšly podle mých představ, ale už teď se těším na další. 🙂

 

Text: Jakub Nekoranec

 

Další REPORTY

Trvalo to čtyři roky

Po čtyřech letech se v Benátkách u Litomyšle konečně uspořádal nějaký závod. Maty Vinkler neváhal a vyrazil si sem zazávodit a nejen pro něho to bylo tak trochu nostalgické. Přečti si článek a dozvíš se víc.

Přečtěte si více >