Nekorancova premiéra v Pacově

Jezdec: Jakub Nekoranec

Datum závodu : 26. 8. 2023
Název podniku : Chalupa cup
Pacov
Kategorie : AMA MX1
Celkové umístění:  18. místo

 

Na další závod Chalupa cupu jsem vyrazil na premiéru do Pacova. Na trénink byla trať dobře připravená a já se hlavně snažil načíst si stopy a trať. Už v kvalifikaci ale začaly problémy. Kvůli prasklé rozetě jsem jen tak tak stihl zajet dvě kola, a to mi dalo na 13. místo.

 

Do první rozjížďky jsem špatně odstartoval a k tomu jsem v druhé zatáčce upadl. Kvůli pádu se mi rozbila přední brzda a já tak musel jet na tak extrémně náročné trati po celou dobu bez přední brzdy… Z posledního místa jsem ještě předjel 10 jezdců a dojel tak až na 25. místě…

 

Do druhé rozjížďky jsem měl opět tragický start. Trať mi navíc moc neseděla a nedokázal jsem to dohnat na lepší než 10. místo… Pacov se moc nepovedl, ale těším se na další závody.

 

Text: Jakub Nekoranec

 

Další REPORTY

Smolný závod na sněhu

Tomáš Fogl vytáhl svojí novou mašinu a vyrazil ji vyzkoušet na motoskijöring do Rudníku. Bohužel však časté pády a technické problémy vyřadily tým Fogl – Sabota z hlavního závodu. Jak to celé probíhalo? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Zima se vrátila

A pak zase odešla… Na jeden víkend se počasí umoudřilo a dovolilo uspořádat letošní první závod v motoskijöringu. Jak se v Rudníku dařilo Krušinovi a jeho parťákovi? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >