Název podniku : Jiromoto cup
Telč
Kategorie : MX1
Celkové umístění:  6. místo

Na závody do Telče jsem se těšil. Byl tu můj letošní první závod. Trať byla pěkně připravená a seděla mi od prvního kola a v tréninkách jsem se na motorce cítil skvěle.

Trénink a kvalifikaci jsem odjel ve třídě MX2, ale tato třída byla hodně nabitá a na start by nás šlo 41 a startovní žebřík je jen pri 30 jezdců. Po domluvě na rozpravě jsem přešel do třídy Mx1, kde jsem jel oba závody.

Do první rozjížďky jsem odstartoval na 4. místě a vlastně celá jízda tak i dopadla stylem start cíl na 4. místě, z čeho jsem měl radost, že se mi to takhle na první závod povedlo.

Do druhé rozjížďky mi nevyšel start podle představ a byl jsem tam někde kolem 12. místa. Hned po startu jsem se však dostal do dobrého tempa a začal to stahovat a dostávat se na přední pozice. To se mi dařilo a do cíle jsem dojel na 6. místě. Po dojetí do cíle jsem měl velkou radost, že jsem dojel na takovém umístění.

Děkuji za podporu při závodě Barunce. Velké díky patří také týmu Region racing za podporu v letošní sezóně.

Text: Vít Fuk

Další REPORTY

Sám tomu nemohl uvěřit

Erik Provazník vyrazil do Polska, kde se pořádal další závod mistroství světa v Supermotu. Tentokrát byl na motorce jako doma a podařil se mu zajet opravdu neuvěřitelný výsledek, i když pak… Přečti si článek a dozvíš se o tom víc.